USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Spacious 3-Bedroom Apartment With Pool Access In Juan Dolio Juan Dolio Spacious 3-Bedroom Apartment With Pool Access In Juan Dolio Juan Dolio Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Spacious 3-Bedroom Apartment With Pool Access In Juan Dolio

Förhandsbokning
2026-10-20
2026-10-21

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

73

Spacious 3-Bedroom Apartment With Pool Access In Juan Dolio

 Wi-Fi
 Gratis parkering
 Simbassäng

Utomhusbassäng

 Luftkonditionering

Spacious 3-Bedroom Apartment With Pool Access In Juan Dolio ligger ungefär 20 minuters promenad från Playa Hemingway. Wi-Fi erbjuds för gästernas affärs- eller fritidsbehov.

Lägenheten har ett behändigt läge i Juan Dolio, på gångavstånd från Barcelo Capella Beach Resort. Stadens centrum kan också nås inom 25 minuters promenad från den här 250 m² stora lägenheten. Från boendet tar det 10 minuter med bil till Guavaberry Golf and Country Club.

Spacious 3-Bedroom Apartment With Pool Access In Juan Dolio med 3 sovrum erbjuder gästerna bekvämligheter för självhushåll, såsom ett komplett kök samt matplats.

  • Lokala sevärdheter
  • Colmado Blue
    1 km
  • Barcelo Capella Beach Resort
    500 m
  • Casino Coral Costa Caribe
    1,5 km
  • Colmado Mar Azul mini-market
    1,5 km
  • Juan Dolio Beach
    3,6 km
  • Playa Guayacanes
    3,4 km
  • Playa Juan Dolio
    2,9 km
  • Playa Hemingway
    1,1 km
  • Playa Real
    750 m
  • Flygplatser
  • Santo Domingo Las Americas Flygplats
    36 km

Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Helt rökfritt
  • Wi-Fi
  • Gratis parkering
  • Brandsläckare

Aktiviteter och avkoppling

  • Utomhusbassäng
  • Grill faciliteter

På rummet

  • Luftkonditionering
  • Te- och kaffefaciliteter
  • Tvättmaskin

Hotellregler

Incheckning: från 15:00 till 23:59
Utcheckning: senast 11:00

Vanliga frågor

  • ❓

    Hur långt är det till stadens centrum från Spacious 3-Bedroom Apartment With Pool Access In Juan Dolio?

    Det tar 25 minuters promenad från Spacious 3-Bedroom Apartment With Pool Access In Juan Dolio till stadens centrum.
  • ❓

    Hur många gäster kan bo på Spacious 3-Bedroom Apartment With Pool Access In Juan Dolio?

    Upp till 8 gäster kan bo på Spacious 3-Bedroom Apartment With Pool Access In Juan Dolio.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-10-20
2026-10-21

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Spacious 3-Bedroom Apartment With Pool Access In Juan Dolio, Dominikanska republiken

Boulervar Calle 10, Juan Dolio, Dominikanska republiken

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © hoteles-en-islas-del-caribe.com

All rights reserved